News categories

Gegužės 8-10 d. BCE dalyvavo parodoje „Automechanika“, Vilniuje.

Pirmą kartą organizuojama paroda „Automechanika“ skirta tiek transporto specialistams, tiek paprastiems vairuotojams. čŒia susirinko nemažas būrys automobilių detalių,  autokosmetikos, aksesuarų importuotojų, automobilių puošybos bei serviso specialistų. Jie pristatė naujus produktus, įrengimus ir paslaugas.

Besidomintys automobilių verslu parodoje galėjo susipažinti su šio verslo naujienomis ir tendencijomis, čia vyksiančiuose seminaruose sužinojo, kaip atidaryti nedidelę automobilių detalių parduotuvę ar autoservisą. Paprastas vairuotojas šioje parodoje galėjo pasidairyti ne tik naujų detalių, įrangos, naujausių padangų modelių, bet ir užduoti rūpimus klausimus specialistams, sužinoti įvairių naudingų dalykų, pavyzdžiui, kaip padidinti variklio galingumą.

Tomis pačiomis dienomis buvo organizuojama ir transporto bei logistikos paroda „Transbaltica“. Abiejų parodų metu vyko įvairios konferencijos, seminarai, kuriuose buvo aptariamos aplinkosaugos problemos automobilių versle, ITS technologijų taikymas, logistikos naujienos, automobilių parko specialistų rengimo perspektyvos ir kitos aktualijos.

Parodas pagyvino pramogų erdvės – dvi dienas vyko VEŽ;ĖJŲ GEGUŽINĖ, kurioje dalyvių ir lankytojų laukė koncertinė programa, alaus paviljonas, grilio meistrai. Vyko automechanikos varžybos, džiugino „Tuning TEAM“ automobilių paroda, ausis glostė automobilių garso ir kokybės varžybos.

Parodoje savo produktus pristatė ir BCE. UAB „Baltic Car Equipment“ stende pristatyti nauji produktai vežėjams ir įmonėms, turinčioms sunkvežimius ir vilkikus.

Mobili darbo vieta vairuotojui - tai sistema, susidedanti iš mobilios Android aplikacijos vairuotojui ir web lango, kuriame realiu laiku iš vairuotojų galite gauti CMR, kitų krovinio dokumentų, eismo įvykių fotografijas, informaciją, padedančią sumažinti krovinio pristatymo rizikas bei pagreitinti atsiskaitymus su Jūsų klientais.

Papildomai pristatėme vilkikų ir sunkvežimių apsaugos ir kuro bako apsaugos sprendimus. Papildomai galėjote susipažinti su naujausiomis GPS transporto valdymo kontrolės sistemos savybėmis ir atnaujintu BCE programiniu paketu.

Dėkojame aplankiusiems mūsų stendą parodoje ir laukiame Jūsų sugrįžtant į BCE stendus kitose parodose.

Daugiau informacijos apie parodą www.litexpo.lt

Other news

Joining of forces with XIRGO TECHNOLOGIES, LLC
Read more
On May 15-17, "Baltic Car Equipment" will participate in the exhibition Balttechnika 2019.
Read more

Contact us

Connect with us and we will offer the most suitable solution according to your individual situation and needs. During workday our experts seek to answer as quickly as possible, but usually it can take up to 1 working day.

*
*
*
*
content